BİZ KİMİZ?

BALKÖY YIĞILCA // 01

 

Biz, Güzide Ülkemizin el değmemiş ormanlarından elde ettiğimiz ballarımızla ve en doğal tarım ürünlerimizle üretim yapan küçük bir Anadolu beldesiyiz. Kendi ürettiğimizi yine kendimiz işleyerek kendi markamızla sizlere ulaştırıyoruz. Markamız BALKÖY ile evlerinize ve sofralarınıza geliyoruz.

Üreticimizin emeğini doğadan sofranıza getiriyoruz.

Arımızı, balımızı ve tüm ürünlerimizi kendimiz üretiyoruz. Güvenle tüketin diye araya kimseyi sokmadan kendi işletmelerimizde doğallığı, sağlığı ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutarak Anadolu toprağının bereketini ve emeğimizi sizlere ulaştırıyoruz.

BALKÖY YIĞILCA // 02

Öncelikle BALKÖY YIĞILCA olarak özel eğitimlerden geçmiş ‘sertifikalı çiftçilerimizden’ güvenilir hammadde tedarik ediyoruz.

Sertifikalı çiftçilerimizden alınan ürünler düzenli olarak analiz edilerek kontrolden geçiriliyor, ayrıca alanında uzman meslek erbabı arkadaşlarımız tarafından düzenli kontroller yapıyoruz.

BALKÖY YIĞILCA // 03

BALKÖY YIĞILCA Güvenilir Gıda Zincirinde hammadde tedarik sürecindeki özen ve hassasiyet üretim tesislerinde de devam ediyor. Üretimimizin yapıldığı tesise giriş ancak kontrollü hijyen alanlarından yapılabiliyor. 

Sizlerin sağlığı için üretim sürecinde gösterdiğimiz hassasiyeti çevreye karşı da gösteriyor ve bal ve tarımsal üretimlerimizin bulunduğu bölgelerde kimyasal ilaç kullanımına karşı sasyal sorumluluklar alıyoruz.

‘BALKÖY YIĞILCA Güvenilir Gıda Zinciri’ ile sizler ve sevdikleriniz ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

BALKÖY YIĞILCA // 04

Tüketici için doğal ve sağlıklı ürünler, üretici için de hasadına talep garantisi

Üreticimizin tarımsal faaliyetlerini doğadan sofraya kadar bir zincir olarak gören SS YIĞILCA ARI VE TARIM ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE PAZARLAMA KOOPERATİFİ öncelikli olarak bu zincirin tamamının gelişmesini sağlıyor. kooperatifimiz bu anlayışla, BALKÖY YIĞILCA markasıyla nihai tüketiciye doğal ve sağlıklı ürünler ulaştırırken, üreticinin hasadına da talep garantisi oluşturmayı başarıyor.

© 2017 T.C Yığılca Kaymakamlığı Desteğiyle            kA

  • Wix Facebook page